Pomáhejte s námi planetě

Příroda a její ochrana je u nás na jednom z prvních míst. Abychom minimalizovali odpad z našich produktů, nabízíme Vám možnost vrátit prázdné skleničky od produktů PURITY VISION. Za tento dobrý skutek od nás dostanete slevový kód na příští nákup.

Aktuálně je možné vracet tyto skleničky s vylisovaným logem PURITY VISION. Pracujeme však na tom, aby se nabídka vratných skleniček brzy rozšířila.   

Jak vracení sklenic probíhá?

1.         Shromážděte doma 10 prázdných skleniček na závit od našich produktů.

2.         Pečlivě je zabalte, aby se jim po cestě nic nestalo. Do balíčku nezapomeňte napsat e-mail, na který vám pošleme váš slevový kód. 

3.         Balíček zaneste na jakoukoliv pobočku Zásilkovny a nahlaste zde kód PURITY12345. Zbytek už zde zařídí za Vás. 

4.         Pak už jen počkejte, než vám na email přijde sleva na další nákup :) To by se mělo stát do 10 dnů od odeslání balíčku. Pokud máte jakékoliv pochybnosti, jestli k nám balíček dorazil či jiné dotazy, napište nám na objednavky@purityvision.cz.

Díky tomuto procesu můžeme společně minimalizovat odpad až o 5 tun skla ročně. Skleničky u nás totiž projdou pečlivou antibakteriální očistou a použijeme je znovu a znovu a znovu a znovu. 

Děkujeme, že s námi chráníte přírodu 💚