Skladník/řidič ve firmě s přírodní kosmetikou, až 30 000 Kč/měsíc

Do našeho týmu hledáme skladníka a řidiče v jedné osobě, který má na starost rozvoz zboží do řetězců a velkých prodejen v rámci České a Slovenské Republiky. Jedná se o řízení dodávky do 3,5 tuny, nutný řidičský průkaz B. Výhodou praxe v oboru a zkušenost s řízením VZV. Další náplní práce je manipulace se zbožím, jako nakládka, vykládka v místě provozovny firmy, kontrola množství popř. kvality zboží a obecně odpovědnost za celkovou logistiku skladu. Dále zajištění drobných oprav a údržby budovy v případě potřeby. Výhodou je bydliště v blízkosti skladu.

Co musíte umět, abyste byl ideálním adeptem pro náš tým? 

Osobnostní předpoklady a dovednosti: dobré řidičské schopnosti, flexibilita, loajalita, důslednost, preciznost, férové jednání, psychickou odolnost, spolehlivost a dochvilnost.

A co vám můžeme nabídnout my?  

Příjemné pracovní prostředí, přátelský kolektiv, sleva na firemní produkty, stabilní zaměstnání, obědy zdarma v místě pracoviště, klidná a čistá práce, možnost rozvíjet se a profesně růst, pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení.

Je pro Vás tato pozice jako na míru šitá? Zaujali jsme Vás? Pokud cítíte, že hledáme právě Vás, zašlete nám prosím svoje CV na jednu A4  na email kariera@naturescare.cz. .   

Brzy se Vám ozveme.