Certifikace

Naše značka PURITY VISION® vznikla v roce 2008. Už před tímto rokem jsme žili naší filozofií, která se vyznačuje hlubokým vztahem k přírodě a ekologii. To byl také důvod založení naší značky: umožnit lidem kupovat produkty, které jsou spjaté s přírodou a mají vysokou kvalitu. To se nezměnilo ani postupem let. Stále se držíme své filozofie a svých zásad, mezi které patří:

 • vysoká kvalita

 • čisté složení produktů

 • udržitelnost

 • férové jednání

 • neustálá inovace výroby

Naše zásady nám pomáhají naplňovat náš cíl, kterým je výroba nejčistší přírodní kosmetiky spolu s tvorbou aktivit směřující k ochraně Země a života na ní. Abychom své aktivity ještě více podpořili, zavázali jsme se k několika dalším krokům.

 • Jsme proti testování na zvířatech, naše výrobky testujeme sami na sobě.

 • Do výzkumu a hledání těch nejvhodnějších surovin vkládáme velké množství času.

 • Při výrobě používáme zelenou energii z obnovitelných zdrojů.

 • Naše zahraniční spolupráce probíhá v duchu Fair Trade.

 • Využíváme recyklovatelné a znovupoužitelné obaly.

 • Nepoužíváme umělé konzervanty ani barviva.

 • Naše kosmetické výrobky jsou tak čisté, že se dají jíst.

Všechny hodnoty, ve které věříme,
reprezentují získané certifikáty.

Fair Trade

Snažíme se stále zdokonalovat – inspiraci hledáme jak v nejmodernějších laboratořích, tak v moudrosti a tradici prastarých kultur.

Fair Trade PURITY VISION
Spolupracujeme přímo s farmářilokální komunitouUgandě, v Africe, na Filipínských ostrovech, nebo v Bulharsku. Výchozí suroviny našich výrobků jsou ručně sbírány a pomáhají tak zvýšit stabilní příjem sociálně slabším rodinám a celá spolupráce se nese v duchu zásad Fair For Life.

Fair For life

Fair For life certifikace, udělená mezinárodní institucí Ecocert, podporuje spravedlivý obchod. Umožňuje tak všem výrobcům a pracovníkům, kteří jsou sociálně ekonomicky znevýhodněni, přístup k širší škále sociálních a hospodářských výhod. Část finančních prostředků z každého takto označeného produktu jde do speciálního fondu na podporu komunity farmářů přímo v rozvojové oblasti a zlepšení jejich životních podmínek.

Jsme první značkou v České republice a Slovenské republice, která tento certifikát získala.

FAIRTSA

FAIRTSA – The Fair Trade sustainability Alliance, neboli Aliance spravedlivého obchodování je zaměřena na zlepšení životních podmínek a férového ohodnocení zemědělců a pracovníků v celém řetězci obchodování.

Fair Trade je tržní přístup k mezinárodnímu obchodu, kde eticky smýšlející kupující investují do společenské odpovědnosti, aby posílili postavení lidí, kteří tyto produkty vyrábějí.

BIO

Označení Bio znamená, že produkt byl vyroben podle zásad ekologického zemědělství. Při pěstování plodin certifikovaných jako Bio je zakázáno používat herbicidy, pesticidy či umělá hnojiva. Certifikát BIO představuje celostátní ochrannou známku pro bio potraviny.

Níže můžete vidět loga označující ekologickou produkci. Nalevo je Logo České Republiky a napravo se nachází Logo Evropské unie.

CRUELTY FREE AND VEGAN

CRUELTY FREE AND VEGAN - Certifikát udělovaný společností PETA zaručuje, že produkty neobsahují živočišné složky a také nebyly v žádné části výrobního procesu testovány na zvířatech.

Vážíme si všech živých bytostí, proto je proti našemu přesvědčení cokoliv testovat na zvířatech.

AIAB

Italský certifikát zaručuje, že produkty byly vyrobeny z maximálního množství surovin ekologického zemědělství. Aby produkty získaly tento certifikát nesmí být testovány na zvířatech a obsahovat GMO (geneticky modifikované organismy). 

NATRUE

Certifikát NATRUE je mezinárodní certifikace, která dbá na ochranu a propagaci skutečné přírodní a Bio kosmetiky. Produkty označené logem NATRUE splňují ty nejvyšší požadavky na kvalitu a udržitelnost.