Tajemství svěží pokožky v hlavní roli kokosový olej

Kokosový olej PURITY VISION® pleť vyživuje, chrání a zklidňuje. Snadno se vstřebává a nezanechává mastný film. Hojivě působí na podrážděnou pleť, skvěle tak nahradí třeba mléko po opalování. Obsahuje antioxidanty, které pokožku chrání před škodlivými vlivy volných radikálů, a napomáhá tak obnovovat mladistvý vzhled a svěžest. Udržuje pleť hladkou a pružnou, bez drobných vrásek a linek. Je vhodný i pro velmi citlivou a alergicky reagující pokožku dětí a dospělých.

Odborníci věří, že kokosový olej může pomáhat obnovovat svěžest pleti. Chrání totiž pokožku před škodlivými vlivy volných radikálů a díky tomuto anti-aging působení přispívá ke svěžímu vzhledu pokožky. Když se kokosový olej vstřebává do pokožky a pojivé tkáně, napomáhá omezovat vznik drobným linek a vrásek, neboť udržuje pojivovou tkáň silnou a pružnou. Kokosový olej také podporuje odstraňování odumřelých kožních buněk a tím činí pokožku hladší. Kokosový oleje blahodárně působí na rty a jemnou pleť obličeje se sklonem k vráskám.

Naše tipy: Abyste z kokosového oleje získali maximum, vždy ho aplikujte na navlhčenou pleť. Díky tomu bude pokožka nejen chráněná a vyživená, ale i hydratovaná! Kokosový olej skvěle funguje i jako odličovací olej.

Vyzkoušejte kokosový olej i jako ideální odličovací olej. Zvlášť máte-li suchou a citlivou pokožku, neměli byste běžné odličovací prostředky na bázi alkoholu vůbec používat. Při odličování vmasírujte vetší množství oleje do vaší pokožky. Olej následně smyjte vlažnou vodou, pro lepší efekt si můžete pomoct malým ručníkem z mikrovlákna.

Kokosový olej je ideální masážní olej. Používají ho už dlouhou dobu i profesionální maséři a terapeuti k uvolnění zatuhlých svalů. Nemusíte ale být profesionálním masérem, abyste si dopřáli příznivého působení kokosového oleje.  Prostě používejte kokosový olej místo tělového mléka či tělového krému.