Recenze: Měsíční testování Bio Růžové vody

Recenze: měsíční testování Růžové vody PURITY VISION

Myslím, že lahvičky této Růžové vody od Purity Vision by se měli prodávat už jen s podobným varováním. A TO MYSLÍM SMRTELNĚ VÁŽNĚ.
Přesně před měsícem jsem si koupila první lahvičku tohoto produktu. Dlouho jsem uvažovala, porovnávala recenze a hledala správné výrobky, které by byly mojí každodenní pomocí v oblasti skincare. Hledala jsem ten pravý oční krém, ten pravý noční krém, ten pravý hydratační krém … A v tomto ZÁZRAKU, jsem našla tohle vše, a ještě mnohem víc.

Znáte ten pocit, když si něco oblíbíte a pak to prostě nemůžete dát z ruky? Tenhle pocit mě provází po celou dobu, od první lahvičky, až do teď.

Začalo to velice zlehka. Říkala jsem si, aplikuji vodu vždy na vyčištěný obličej. Tedy ráno, a večer. A klapalo to. Aplikace Růžovky je moc příjemná. Rozprašovač je velice jemný, a na obličeji Vám zanechá jemný chladivý efekt, a jemnou vůni. Pro mě osobně je to až relaxační zážitek :D. Tím, že jsem si jí pomalu ale jistě víc a víc zamilovala, měla jsem větší a větší potřebu bádat po účincích tohoto zázraku a abych tu nepsala, místo recenze, knihu shrnu to do seznamu všeho, na co jsem přišla.

Nejoblíbenější využití

Mě osobně vyhovuje tato voda na osvěžení obličeje (klidně i přes makeup), tonizování pleti, na unavené oči (přímou aplikací na zavřené oči, i obklad z kosmetických tamponků navlhčeních Růžovkou), na podrážděnou pleť (po trhání obočí, po dni na slunci), ke každodenní hydrataci ráno i večer, jako podklad pod makeup, na drobné ranky (ano, nemohu se udržet a „nípám“ pupínky), celkově ke zlepšení pleti, na vlasy (jsou po ní lesklé a jemnější), po holení (holky, už nikdy podrážděná kůže po holení!) a i jen tak…pro radost :D.

Nevím, jestli jsem na něco nezapomněla, jelikož jsem se na tomto produktu tak vyřádila, že jsem ho zkusila snad na vše možné. A pokaždé, byl výsledek OHROMUJÍCÍ!!!!! Nikdy se mi nestalo, abych už po pár dnech užívání jakéhokoliv produktu viděla výsledky, ale Růžovka mi to pěkně natřela. Pleť je po ní jako znovu zrozená.

Moje doporučení

Má krásnou zdravou barvu a je barevně sjednocenější a hlavně, nevím jak přesně to definovat, ale cítím, že moje pleť je šťastná, vděčná a klidná. Po měsíci se mi výrazně zlepšilo mé „lokální“ akné (trápí mě pouze v oblasti brady), vymizely jizvičky po „nípání“ a hlavně se mi velmi zredukovala mastnota pleti. No, už nevím co říct. Asi Vám jen mohu doporučit, abyste měla každá minimálně jednu lahvičku doma. Protože, tento výrobek si zaslouží místo u každé z nás. V mých nezbytnostech tento výrobek s přehledem vévodí všem výrobkům, které jsem do teď používala a zítra si běžím pro třetí balení 😀 🙂 Doufám, že se Vám recenze líbila. Případné doplňující otázky směřujte do zpráv.

S láskou, D..

Za recenzi děkujeme D.P.Beauty, určitě se podívejte na její Instagramový účet pro další recenze.

Víc informací o naší Bio Růžové vodě najdete zde.